[td_text_with_title custom_title=”#theSummerSong2014″]

10562512_10152636982722008_5623641919382137229_o

Duke filluar nga sot (16.06.2014), rikthehet për të dytin vit klasifikimi veror i këngëve hit #theSummerSong. Stafi i Nix Music pas suksesit të vitit të kaluar, ku kënga Hit e Verë 2013 u shpall “Nëse thua Po” kënduar nga këngëtari Alban Skënderaj, ka vendosur të risjellë këtë produksion duke seleksionuar këngët pretendente për titullin #theSummerSong2014! Ndryshe nga viti i kaluar, rezultati javor i renditjes do të bazohet në numrin e klikimeve të videove në platformen Youtube. Ky votim do të qëndrojë aktiv deri në datë 30 Shtator 2014.

Transmetim televiziv:
çdo të shtunë
ora 23.00 RTSH Muzikë
ora 23.30 TVSH / RTSH HD

Çmimi fitues do të shpallet ditën e shtunë 4 tetor 2014 në website-in e Nix Music (www.nix-music.tv) dhe TV.

[/td_text_with_title]

[td_block1 category_id=”2156″ limit=”5″ custom_title=”Klasifikimi Javor Top 50″]

VIDEO | Klasifikimi Javor Top 10

#theSummerSong2013

alban-skendera-summer-song-2013

[td_block4 category_id=”1298″ limit=”3″][td_block3 category_id=”4″ limit=”3″]

Free Google Page Rank

Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i permbajtjes se kesaj faqeje. Nix Music TV | 2013.